Sunday, October 12, 2014

Uzun bir yolun sonu


Bu blog'u okuyanlar, uzun süredir devam eden doktora maceramı bilirler. Daha önce nice safhasında doktoramın, okuyan, yorum yapan, destekleyen, inanılmaz içten ve samimi mesajlar gönderen okurlarım oldu. Sürekli bir iletişim içinde, sizinle doktoramın çoğu önemli adımını paylaştım.

İşte bu Çarşamba günü, o upuzun yolun sonuna geliyorum. Chicago saatiyle sabah 8:30da, Türkiye saatiyle saat 16:30'da doktora tezimin savunmasını yapacağım. Kasım'ın 14,ne kadar da tezimi son haliyle teslim edip, (inşallah) Aralık'ta mezun olacağım.

Bitiriyor olmanın düşüncesi bile gerçeküstü gelse de, inanılmaz duygu yüklüyüm. Hani dokunsanız ağlayacak gibi derler ya, aynen öyle. Bunca senenin emeği, uykusuz geceleri, gözyaşları.. Tünelin diğer ucuna varmış olduğumu idrak edememe hali, şaşkınlık, dalgınlık.. Ne ararsanız var yani :)

Sizden ricam, bu hafta ve özellikle Çarşamba günü bütün iyi dileklerinizi, pozitif enerjinizi, dualarınızı benden yana göndermeniz.. Beni çok mutlu edecek. Sınavlarıma girerken de çok işe yaramıştı bu, şimdi de çok ihtiyacım var buna. Şimdiden hepinize tek tek, çok teşekkürler.

Bir dahaki yazımı 'Doktor' olarak bitirebilmek dileği ve ümidiyle, sevgiler!


Moonshine

4 comments:

 1. Bol şans ve başarılar dilerim! Her şey dilediğinizce olsun. :)

  ReplyDelete
 2. Anonymous3:43 AM

  Allah yardımcın olsun canım, aklıma geldikçe dua edeceğim:)
  IŞIL

  ReplyDelete
 3. Tum dualarim seninle Doktor Hanim:))

  ReplyDelete
 4. Moonie'cim, hayatin en guzel zamanlari doktorayla geciyor. Acili bir surec olsa da hayati degistiren ve hayata damgasini vuran bir surece. Ne kadar cok insanla tanisip, ne kadar cok ani birikiyor insan doktora yillarinda. Ben cok ozluyorum doktora yillarimi. Umarim bundan sonraki yasaminda da ogrenme askin son hiziyla surer, mesleginde cok basarili olup ve guzel insanlarla tanisirsin. Tebrikler

  ReplyDelete