Wednesday, October 7, 2009

İstanbul izlenimlerim


1 - Simit dünyanın en güzel şeyidir!!!


2- Şu manzara, dünyanın en güzel manzarasıdır.3- Halamın mantısı, dünyanın en lezzetli mantısıdır.4- İstanbul'un kedileri dünyanın en asil kedileridir.5 - Rumeli Hisarı'nda Kale Cafe'de 'Serpme Kahvaltı' dünya üzerinde cennettir :)

3 comments:

 1. Hadi 5 i sora sora buluruz da 3'ten istersek ne yapacagiz ? :P

  ReplyDelete
 2. Merhaba.. Kale pastanesi evime 10 dk mesafede, bir dahaki sefere birlikte yapalım :) En lezzetli kahvaltı ve o kalabalıga ragmen en hızlı servis orda ama en son ne zaman gittim hatırlamıyorum bak, sen simdi boyle guzel resim koyunca ozledigimi farkettim:) Bu arada bu sabah blogunu acmamın esas amacı beni Zen habits ile tanıstırdıgın icin tesekkur etmekti, yazılar gercekten guzel, ordaki 'hint'lerden stresli Istanbul yasamımda (ki izlenimlerin arasına tıkanmıs bir kopru resmi de koyabilirdin :-)), bayagı faydalanıyorum...Sag salim evine ulastıgına sevindim...Sevgiler...

  ReplyDelete
 3. Pratik Anne,

  Bir daha Istanbul'a geldiginizde halamlara bekleriz :)

  Fulyacim,

  Senin oraya o kadar yakin oturdugunu bilmiyordum, bilseydim o gun seni de davet ederdim kahvaltimiza. Gerci sen calistigin icin bizim haftaici oglene sarkan kahvaltimiza gelemeyebilirdin de :) Zen Habits gercekten faydali bir blog bence de, senin de yararlanmana cok sevindim!

  Sevgiler

  Moonie

  ReplyDelete